fbpx

Чи можна зняти квартиру на добу без паспорта?

Woman holding two passports

Зупинившись в іншому місті на один або пару днів, часто виникає необхідність знайти житло подобово. Але що робити, якщо у вас із собою немає паспорта? Ну, припустімо, поїздка була зовсім спонтанною. Або ж спланованою, але паспорт ви випадково забули вдома. У наших апартаментах barasport city apartments можна зняти квартиру без нього. Як альтернатива підійде будь-який інший документ, що засвідчує вашу особу. Наші гості можуть оселитися виключно з посвідченням водія, ID-картою або надати електронний документ у додатку Дія.

Оренда житла у Києві або як забронювати квартиру без паспорта?

У нашому апарт-готелі barasport city apartments винайняти житло в центрі Києва можна декількома способами, і всі вони не припускають наявності паспорта. Документ, що засвідчує особу, потрібно лише перед самим заселенням:

 

  1. Безпосередньо через веб-сайт (модуль бронювання). Натискаєте забронювати, вибираєте дати, які вам сподобалися апартаменти і натискаєте підтвердити. При оплаті у нас можна скористатися карткою будь-якого банку. Цей спосіб зняти квартиру подобово ще й найвигідніший, адже між нами та гостем немає жодних посередників.
  2. Забронювати можна через сайти типу Букінг або Airbnb. Більшість апарт-готелів, і ми, у тому числі є на цих майданчиках, там ви також можете здійснити бронювання. Паспортні дані не потрібно вводити.
  3. Зателефонувати за телефонними номерами вказаними на сайті апарт-готелю або написати в месенджер соціальних мереж, у нашому випадку це Інстаграм або Фейсбук.

 

Щоправда, найбільш оперативно можна зняти житло на добу, забронювавши його через сайт або телефонний дзвінок. Так ви одразу ж будете впевнені, що за вами закріплена броня і спокійно можете заселитися в обумовлений час. На вашу електронну поштову скриньку надійде підтвердження бронювання з деталізацією по датам та часом заселення та виїзду з апартаментів.

Чому наш апарт-готель – це найкраще рішення?

Якщо вас цікавить оренда квартири в місті Київ, то дійсно комфортніше за все зупинятися в апарт-готелях, де всі постояльці дотримуються певних правил при проживанні. Ви можете бути впевнені, що відпочинок не зіпсує нічна музика у сусіда, зламаний кондиціонер або прокурений готельний номер. Стильний ремонт квартир, всі зручності та розташування у серці столиці, як додаткові приємні бонуси.