fbpx

Що вибрати – готель чи елітні апартаменти у центрі Києва?

Існує багато різних причин, через які може знадобитися оренда квартири в центрі Києва. Така потреба може виникнути в результаті відрядження або подорожі, при виконанні ремонту власного житла, коли є бажання усамітнитися зі своєю другою половинкою. У таких ситуаціях, знімати номер у готелі чи готелі – не найкомфортніше рішення, адже апартаменти в центрі Києва дозволять отримати максимальний рівень комфорту та затишку в обстановці, наближеній до домашньої.

Готель чи VIP-квартира – що краще?

Якщо порівнювати подобову оренду готельного номера та елітної квартири, то другий варіант має більше переваг:

  • Найчастіше для оформлення договору потрібно лише паспорт. У квартирі Ви отримуєте всі зручності, починаючи кухонною технікою, туалетом та душем, закінчуючи телевізором та Wi-Fi із швидкістним інтернетом. У такій квартирі до Ваших послуг – чайник, плита, фен, праска та інші зручності. Щодо готелів, то в них додаткові послуги оплачуються окремо.
  • Приймаючи рішення орендувати квартиру в центрі Києва подобово, Ви отримуєте домашню обстановку. Житло, що здається, створюється з максимальним затишком, тут Ви почуватиметеся як вдома.
  • Економія на сніданках, обідах та вечерях. У VIP-апартаментах є кухня, де можна готувати їжу самостійно. За рахунок цієї переваги Ви суттєво знижує вартість проживання, адже замовляти доставку їжі або відвідувати кафе буде не потрібно.
  • Знайти квартиру на добу – нескладно, особливо, якщо Ви звертайтесь до компанії «barasport city apartments». Ми пропонуємо великий вибір елітного житла та доступні розцінки на оренду.

Квартири подобово (Київ, центр) можна орендувати для проведення практично будь-якого заходу, починаючи Днем народження та 14 лютого, закінчуючи Новим роком та різдвом.