fbpx

Як правильно обрати квартиру на добу?

Київ – це місто, де вирує життя. Кількість приїжджаючих іноді таке велике, що виникає проблема з наявністю вільного житла. Звичайно, якщо ввести в пошуковику “оренда квартир Київ“, то з’явиться безліч варіантів. Але при їх більш детальному вивченні, 90% будуть не надто цікавими для проживання. Якщо ви приїхали у відрядження, чи на романтичний вікенд з коханою людиною – радимо вибрати щось дійсно комфортне і стильне. Щоб після подорожі столиця асоціювалась тільки з приємними спогадами.

Оренда квартир подобово або на що звернути увагу гостям?

Довгострокова та подобова оренда квартир вимагають цілковито різного підходу до пошуку житла. Якщо вам потрібно найкраще житло на вихідні або просто кілька днів, вибирайте варіант за такими параметрами:

  1. Розташування. Часто люди намагаються обрати житло поблизу з тією локацією/організацією, через яку власне і прибули до столиці. Але якщо такого запиту немає, а головна мета, щоб все було “під рукою”, тоді центр – ваш варіант.
  2. Комфорт та безпека. Наявність кондиціонера, стильного ремонту, інтернету, території що охороняється та інших зручностей, що дозволяють розслабитися і насолодитися перебуванням у тимчасовому житлі.
  3. Тип житла. Можна, звичайно зняти квартиру Київ у звичайному будинку, або зупинитися в апарт готелі, такому як barasport city apartments. У випадку з першим варіантом, може не повезти з сусідами або навіть власником, тоді як у апартаментах діють чіткі правила, які дотримуються всі мешканці. Ви точно не прокинетеся вночі від гучної музики, і не зіпсуйте собі настрій зайшовши в прокурену кімнату .

Ціна квартири подобово – теж важливий чинник. Вона варіюється від локації житла та додаткових послуг, які ви замовляєте, наприклад трансфер, екскурсії і т.д.

Який район обирають частіше всього?

Найбільш престижним, гарним та бажаним є Печерськ. Він розташований у самому серці Києва, тому в пішій доступності всі історичні та культурні пам’ятки, бізнес-центри, посольства та банки. Серед плюсів Печерська:

  • зручна транспортна розв’язка;
  • великий вибір закладів харчування на будь-який бюджет та смак;
  • максимальна безпека, що також дуже важливо, особливо для тих, хто вперше у чужому собі місті.

Якщо вам потрібна квартира на добу, ви в пошуку сучасних, комфортабельних та продуманих до дрібниць апартаментів у центрі столиці, barasport city apartments запрошує вас у гості.