fbpx

Що потрібно знати про оренду квартири на добу?

родина мать киев

Подобова оренда квартир у Києві – це чудовий варіант для тих, хто приїжджає до міста ненадовго. Це набагато зручніше, ніж зняти номер в готелі. По-перше, ви сам собі господар, адже маєте власну кухню, до вас ніхто “випадково” не зайде. Та й взагалі конфіденційності та приватності набагато більше. По-друге, орендувати житло подобово зазвичай дешевше, ніж номер у готелі. Хоча тут можуть бути суперечки, адже і готелі, і квартири є у різних цінових категоріях. То що потрібно знати, якщо ваш вибір припав саме на квартиру?

Квартири подобово: що потрібно дізнатися про житло?

Перш ніж зняти квартиру на добу, потрібно з’ясувати кілька важливих моментів, від яких потім залежатиме, наскільки комфортним буде ваш відпочинок у столиці.

 

  1. Виберіть місцезнаходження. Приїжджаючи на кілька днів – обирайте центр. Звичайно, у кожного є свої пріоритети, але оселившись, наприклад, на Печерську , ви точно не пошкодуєте. Тут чудова інфраструктура, транспортна розв’язка, безпосередня близькість до всіх історичних та культурних пам’яток. Наприклад, від нашого апарт готелю barasport city apartments до монумента “Батьківщина Мати” всього 2 км.
  2. Уточнення щодо облаштування житла. Чи є там все, що вам потрібно, наприклад, кондиціонер, інтернет (і чи безкоштовний він), телевізор, холодильник, одноразові капці і т.д. Іноді оренда житла може стати неприємним досвідом, коли в переліку послуг власник вказує одне, а на практиці половини заявлених зручностей немає. Уточнюйте все раніше.
  3. Перевірте документи. Якщо ви хочете зняти квартиру в Київ просто у місцевого жителя, то обов’язково попросіть документи, які підтверджують, що він є власником житла. Якщо ж йдеться про апарт-готелі, то достатньо буде ознайомитися з сайтом/сторінками в соцмережах компанії та почитати відгуки.

 

Крім цих основних пунктів є ще кілька додаткових.

Квартири подобово: додаткові нюанси

Є й низка інших моментів, які потрібно заздалегідь узгодити із власником житла.

 

  • Обов’язково уточнюйте, чи можна поселятися разом із тваринами;
  • чи потрібно вносити завдаток. Якщо так, то ви повинні бути на 100% впевнені в порядності власника. Бронювати із завдатком рекомендуємо тільки на таких сайтах як Букінг , або, наприклад, безпосередньо на сайті перевірених апарт- готелів;
  • чи можна влаштовувати вечірки. Іноді житло подобово винаймають для святкування дня народження. Наприклад, у нашому barasport city apartments не можна шуміти після 22:00.

 

Враховуючи всі ці нюанси, ваш досвід оренди квартир точно буде вдалим.