fbpx

Скільки коштує зняти однокімнатну квартиру в Києві?

сколько стоит аренда квартиры

Київ — один із найдорожчих міст України, як і належить будь-якій столиці. Відповідно оренда житла тут обходиться зазвичай не дешево. Звісно, ціни варіюються і можуть сильно відрізнятися. Ми вирішили розповісти, як формується вартість житла. І як вигідно зняти квартиру в центрі столиці?

Від чого залежить ціна на подобове житло в Києві?

Є багато факторів, що формують кінцеву ціну на житло. Розглянемо кілька самих популярних:

 

  1. Місцезнаходження. Звичайно, цінова політика в центрі та в околицях міста дуже відрізняється. Якщо проаналізувати ціни на квартири подобово від самих дешевих до найдорожчих на різних платформах, то діапазон складає приблизно від 350 до 4000 гривень за одну ніч . Наш barasport city apartments розташований у самому центрі столиці на Печерську, і при цьому ми пропонуємо максимально лояльну вартість. Доба перебування у нас двом гостям обійдеться в середньому у 1000 гривень.
  2. Стан квартири. Чим гірший ремонт, скупо обмебльоване житло, тим дешевше його вартість. Зазначимо, що в нашому апарт-готелі є все, що потрібно для комфортного перебування: кондиціонер, холодильник, телевізор, велике комфортне ліжко, міні-кухня та багато інших деталей, які дозволяють відчувати себе як удома.
  3. Додаткові послуги та зручності. Наприклад, наявність по близості паркінгу, трансфер в аеропорт, екскурсії містом – все це пропонують деякі орендодавці і від цього ціна, звичайно ж, збільшується.

 

Ціни на оренду квартир у Києві можуть відрізнятися і від способу бронювання. Далі кілька слів про те, як відшукати житло дуже вигідно.

Як вигідно зняти квартиру в Києві ?

Уникайте посередників, а вони, на жаль, практично скрізь. Вигідніше всього знімати житло, на сайтах апарт-готелів через модуль бронювання. У нашому barasport city apartments це https://barasport.ua/ . Тоді ціна буде прозорою, без націнок. Але потрібно бути впевненим у порядності та надійності компанії. Для цього читайте відгуки на різних платформах та гугл картах.

Непоганим варіантом залишається Букінг та інші платформи, схожі на нього, але не забувайте, що орендодавці платять Букінгу комісію, і зазвичай вона вже врахована у ціну, через що – остання трохи вище, ніж безпосередньо у власника.

Самий невигідний варіант оренди житла у Києві – це так звані брокерські агенції, що здають житло від імені прямих власників. Їх комісія сама висока, а якість житла та перелік послуг не завжди відповідають заявленим в оголошенні.