fbpx

В якому районі винаймати квартиру в Києві?

Лавра Печерский район

У столиці є приблизно десять різних районів. Тим, хто приїжджає сюди вперше і шукає оренду квартири, буває складно визначитися в якому з них краще зупинитися. Лідером серед знаменитостей, бізнесменів, блогерів та просто людей, які цінують комфорт та безпеку, виступає Печерський район. До трійки найкращих входить також Подільський та Шевченківський, проте Печерськ вважають серцем столиці. Більшість туристичних гідів радять під час своєї поїздки оселитися саме тут.

Чому Печерський район – найкращий вибір?

Він має безліч переваг. Вважається найпрестижнішим, елітним та одним із найвідоміших у столиці. Тут просто прямо на вулиці або в найближчому кафе можна зустріти когось із відомих людей. Пропонуємо по пунктах розглянути, чому винайняти квартиру в Києві подобово саме на Печерську – це найкращий варіант.

  1. Розташування. Це центр, де на кожному кроці якщо не культурна пам’ятка, то стильна кафешка або затишний парк. Тут буде чим зайнятися у вільний час.
  2. Чудова транспортна розв’язка. Наприклад, від наших апартаментів barasport city apartments до метро всього 5 хв пішки. До залізничного вокзалу 15 хвилин їзди, а в аеропорт лише 40.
  3. Безпека. Це найпрестижніший район, де зосереджено багато фешенебельних готелів, ресторанів, посольств, консульств тощо. Логічно, що територія кожного комплексу та все навколо перебуває під ретельною охороною. Тут на вулиці ви можете почуватися безпечно у будь-який час доби.
  4. Широкий вибір житла. Квартири подобово на Печерську доступні у широкому ціновому діапазоні. Вартість залежить від площі, додаткових послуг, що входять у найм тощо.
  5. Краса та чисте повітря. На Печерську є велика кількість парків та зелених насаджень, за рахунок чого повітря тут чистіше, ніж у багатьох інших районах.

Про навколишні види і говорити нічого. Навколо суцільна краса, де старовинна архітектура вигідно переплітається із сучасними та стильними висотками.

Де зняти квартиру подобово на Печерську?

Для тих, хто приїжджає з туристичною або бізнес-метою, або тих, хто хоче “протестувати” різні райони, перш ніж орендувати житло на тривалий період, ми пропонуємо наші апартаменти barasport city apartments. Ми маємо все для комфортного перебування в столиці. Ваша квартира на добу буде обладнана всім необхідним для того, щоб почуватися як удома.

Ми пропонуємо не тільки оренду квартир, але й додаткові послуги, наприклад, трансфери або екскурсії по місту.