fbpx

Як безпечно орендувати квартиру подобово?

Hands keys flat barasport

Київ – столиця України, мегаполіс, де є великий попит на орендоване житло. Іноді він навіть перевищує пропозицію, особливо якщо ви шукаєте комфортну, чисту і стильну квартиру. Довгострокова та подобова оренда квартир у Києві – це зовсім різні речі. Якщо у першому випадку ви укладаєте договір, то у другому його може не бути. Як тоді не зустріти шахраїв? Як орендувати житло безпечно, і найголовніше, щоб ваші очікування відповідали реальності, тобто квартира виявилася такою самою, як і на картинці. Розповідаємо.

Що потрібно знати перш ніж винайняти квартиру подобово в Києві ?

Допустимо ви хочете винайняти квартиру в центрі Києва, щоб зупинитися тут на кілька днів по особистих справах. Переглядаєте різні варіанти, навіть вносите аванс, а потім приїжджаєте і в кращому разі, квартира зовсім не відповідає заявленим параметрам, а в гіршому її взагалі не існує. Щоб не зустріти шахраїв або недобросовісні компанії, шукайте квартири подобово за такими критеріями:

 

  1. Довіряйте компаніям, які мають верифікований сайт, активно ведуть соціальні мережі та максимально відкриті для потенційних клієнтів. Якщо в Інтернеті багато даних про орендаря, йому можна вірити. Прекрасно, якщо він розміщує оголошення на таких платформах, як booking або airbnb.
  2. Читайте відгуки. Їх можна шукати як на сторінках компанії, так і просто в Google або на тому ж Букінгу. Наші апартаменти barasport city apartments мають чудові відгуки на всіх вищезгаданих ресурсах.
  3. Вивчіть рейтинг компанії та її репутацію. Відгуки — це чудово, але якщо вони погані тоді це має насторожувати. Якщо рейтинг високий – сміливо бронюйте квартиру.

 

Вивчайте умови проживання. Це більше не про безпеку, а про ваш комфорт. Наприклад, у наших апартаментах заборонено курити, шуміти після 22:00, проживати з тваринами тощо. Вивчайте ці нюанси завчасно, щоб потім не було незручних ситуацій.

Подобова оренда квартир у центрі столиці

У нашому апарт-готелі barasport city apartments ви можете зняти однокімнатну квартиру за приємною ціною. У кімнатах є все, що потрібно для комфортного перебування: інтернет, кондиціонер, міні кухня та ін. На сайті https://barasport.ua/ пропонуємо подивитися на інтер’єр апартаментів і вибрати той, що вам найбільше до вподоби. Гарантуємо, насправді вони виглядають ще стильнішими.