fbpx

Як знайти житло подобово?

Оренда квартир у Києві

Завдяки Інтернету знайти будь-яку послугу чи товар можна за кілька хвилин. Оренда квартир у Києві не виняток. Варіантів дійсно безліч – на будь-який смак та гаманець. Але варто пам’ятати, що не всі квартири, які ви бачите на барвистих оголошеннях, такі ж красиві та комфортні насправді. А іноді буває і так, що житла взагалі не існує. Шахраї беруть завдаток із довірливих туристів, а потім просто зникають. Щоб цього не трапилося, ми у barasport city apartments розповімо, де найкраще шукати квартири подобово.

Де можна бронювати квартири подобово у Києві?

Якщо ви плануєте винаймати квартиру в Києві всього на кілька днів, для вас є кілька найкращих варіантів. Розглянемо кожен із них:

 

  1. Перевірені компанії та апарт-готелі, як наш barasport city apartments. Якщо компанія має власний сайт, хорошу репутацію та відгуки, то сміливо можете бронювати житло прямо на їх ресурсі. У нашому випадку – це сайт https://barasport.ua/ .
  2. Сайт booking.com. Напевно відомий більшості туристів, адже пропонує різні види житла не лише у Києві, а й у будь-якій країні світу. Наші апартаменти ви також можете забронювати через букінг. Ресурс крутий тим, що тут можна почитати реальні відгуки від попередніх мешканців. Ну і, звісно, тут ви не знайдете аферистів. Всі приміщення, можливо, і не відповідають заявленим характеристикам, але точно існують.
  3. Сайт airbnb. Альтернатива вищезгаданому ресурсу. Тут також можна знайти гідне житло, яке відповідатиме вашим критеріям.

 

Можна і просто ввести в пошукову систему оренда житла Київ і подивитися на варіанти, які підтягне вам Google. Здебільшого це різноманітні апарт-готелі. По гугл картах можна прочитати відгуки про компанію та оцінити її репутацію.

Також мають право на існування такі соціальні мережі як Фейсбук та Інстаграм . Шукати квартиру найзручніше за хештегами, наприклад, “оренда квартир подобово Київ” або щось таке.

Додаткові варіанти, де також можна знайти житло

Якщо вам потрібна квартира на добу, можна пошукати її і на таких платформах, як ОЛХ або подібних дошках оголошень. Але на жаль, тут ви можете натрапити на аферистів, адже сайти не мають досконалого інструменту для перевірки всіх орендодавців. Якщо ви все-таки знайшли тут гідний варіант, то бажано не платіть завдаток, поки не побачите житло та його власника на власні очі або не переконаєтесь іншим способом, що ви не потрапили на гачок потенційного шахрая. Прислухавшись до наших порад, ваш досвід оренди житла в Києві точно буде вдалим.