fbpx

Які параметри вказують на елітний статус квартири?

Які ж параметри вказують на елітний статус квартир?

Припустимо ви плануєте діловий візит до столиці чи хочете відвідати Київ з туристичною метою. Тоді потрібно обов’язково подбати про оренду апартаментів, де можна буде з комфортом відпочити та відновити сили. Сьогодні зняти квартиру на добу у Києві не складе жодної проблеми. Безліч фірм та агентств нерухомості пропонують свої послуги з оренди апартаментів різного рівня, у різних місцях столиці.

Проте всі апартаменти в Києві подобово, в залежності від фірми, яка їх пропонує, значно відрізняються за вартістю. На квартири приблизно однакового класу вартість може різнитися в 5-10 разів. Тому важливо знати, як вибрати VIP-квартиру та які фактори вказують на її преміальний статус.

Які параметри варто врахувати під час вибору елітної квартири?

Щоб бути елітним сегментом, квартира повинна відповідати кільком або всіма нижче перерахованих певних параметрів:

  • Комфорт та зручність. Це найголовніший критерій. Йдеться про дорогий ремонт, сучасну побутову техніку, якісні меблі, оригінальний дизайн та інші моменти, які створюють максимально комфортні умови для проживання.
  • Безпека. Орендуючи квартиру, уточніть, чи є у цьому будинку цілодобове відеоспостереження, консьєрж-служба, патрулювання території.
  • Розмір житлоплощі. В елітних квартирах найчастіше висота стель перевищує 3 метри. Вони оснащені просторими кімнатами, з вікон відкриваються мальовничі краєвиди, якими славиться Київ. Середня площа елітної квартири на одну кімнату становить від 50 кв.
  • Прибудинкова територія. Елітні квартири розташовуються в будинках з ландшафтним парком, зеленими внутрішніми двориками, дитячими майданчиками, зонами прогулянок.
  • Оточення людей. Найчастіше в елітних будинках проживають люди одного рівня та статусу.

Щоб винайняти квартиру в центрі Києва або в будь-якому іншому районі – звертайтесь до компанії «barasport city apartments», де представлений великий вибір елітних апартаментів під будь-які запити!