fbpx

Запальні шоу та вистави Києва: що варто відвідати найближчим часом

Concert kyiv pechersk

Культурне життя української столиці завжди вражає своїм різноманіттям та багатством. Найближчим часом в Києві заплановано багато подій, на які варто звернути увагу не лише місцевим, а й відвідувачам міста. Опісля вистав ви можете перечекати комендантську годину в комфортних умовах «barasport city apartments».

Зарядіться енергією найкрутіших концертів

Концерти — це особлива подія, яка не лише занурює у світ музики, але й дарує незабутні емоції та враження. Київ завжди відрізнявся великою кількістю дивовижних заходів, проте наступні тижні місто переповнене музичними подіями. Тому «barasport city apartments» підготували для своїх гостей ті афіші, які не варто залишати без уваги:

  1. STONED JESUS — всесвітньо відомий український стоунер-рок гурт презентуватиме свій новий альбом у «Bel Etage Music Hall» 20 квітня, де справжні шанувальники почують його вперше.
  2. DOROFEEVA — яскрава зірка сучасної України презентує нову програму 28 квітня у «Osocor Residence», також під час виступу буде проведений благодійний аукціон на потреби постраждалих жителів країни.
  3. АРТЕМ ПИВОВАРОВ — «стихійний» кумир українських шанувальників подарує приголомшливе виконання новинок та вже відомих хітів 6 травня на території Палацу «Україна».

Культурна весна: найочікуваніші вистави цього сезону

Весна — це час, коли відбувається найбільша кількість культурних подій, і цей складний рік не став винятком. Столиця завжди вважається центром цивілізаційного розвитку, а її багате театральне та виставкове життя привертає увагу не лише місцевих поціновувачів мистецтва, а й гостей, які завітали на декілька днів:

  1. «ЕМІГРАНТИ» — весела притча відомого польського автора на ім’я С. Мрожек зустрічає шанувальників 20 квітня на території Київського академічного театру на Подолі.
  2. «КОРСИКАНКА» — постановка у жанрі анекдоту чекає на глядачів 27 квітня у Київському академічному театрі драми та комедії.
  3. «ЧОЛОВІК МОЄЇ ДРУЖИНИ» — блискуча комедійна вистава з ноткою інтриги відбудеться 28 квітня у Жовтневому палаці, і неодмінно викличе ряд посмішок.

Отже, якщо ви хочете насолодитися найближчими виставами в Києві, не забудьте перевірити календар подій та придбати квитки наперед. А щодо ночівлі, найзручніше — винайняти апартаменти подобово у «barasport city apartments». Це зручний та комфортний варіант проживання, який дозволить вам насолоджуватися всіма перевагами міста та не відчувати незручностей.